|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||

| Тип елемента | Li-ion |
|---|---|
| Форм-фактор елементів | 21700 |
| Ємність батареї | 5000mAh / 4850mAh |
| Вихідна напруга | 3.6V |
| Номінальний струм | Стандартний 2,5А; Максимум 6А |
| Опір | до 14 mOm (1 kHz) |
| Струм розряду, А | 50А |
| Розміри | 21,2х70,3мм |
