|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||

| Тип акумулятора | Li-Ion |
|---|---|
| Форм-фактор елементів | 21700 |
| Конфігурація | 2S3P |
| Ємність батареї | 12 600mAh |
| Вихідна напруга | 7.2 (8.4V) |
| Максимальний струм | 135A |
| Номінальна потужність | 972.0W |
| Роз'єм силовий | XT30-S Antispark Female |
| Роз'єм балансира | QJ JST-XH 2S |
| Ємність батареї у ват-годинах | 90.72Wh |
| Розміри | 68х73х46мм |
