|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||

| Тип акумулятора | Li-Ion |
|---|---|
| Форм-фактор елементів | 21700 |
| Конфігурація | 3S3P |
| Ємність батареї | 15 000mAh |
| Вихідна напруга | 10.8 (12.6V) |
| Максимальний струм | 135A |
| Номінальна потужність | 1458.0W |
| Роз'єм силовий | XT60-S Antispark Female |
| Роз'єм балансира | QJ JST-XH 3S |
| Ємність батареї у ват-годинах | 162Wh |
| Розміри | 68х73х67мм |
