|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||

| Прошивка | AM32 |
|---|---|
| Живлення | 6-8S LiIon/LiPo |
| Розміри | 57*56мм |
| Монтажні отвори | 30.5*30.5мм, M3 |
| Струм | 80А (100 короткочасно) |
| Датчик струму | До 340 А |
| Протоколи роботи | DSHOT300/600 |
| Роз'єм для підключення | JST-GH 10 pin (шлейфи 10 pin та 8 pin в комплекті) |
| LOW ESR конденсатор | 2200 mF, 50V |
| Роз'єм живлення | ХТ-90 |
