|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||

| MK | STM32F405RGT6(168МГц) |
|---|---|
| Гіроскоп/акселерометр | ICM42688P (8 кГц макс) |
| Прошивка | Betaflight, INAV, Ardupilot, Milbeta |
| OSD | Betaflight OSD (на м/с AT7456) |
| Барометр | DPS310 |
| Blackbox | Роз'єм під MicroSD |
| Інтерфейси | 6*UART, I2C, 2*АЦП (VBAT, Current), SBus з вбудованим інвертором на R5, вихід для буззера |
| Виходи для ESC | 6шт (M1-M6, PWM, DSHOT) |
| Серво виходи | 3 шт (S1, S2, S3) |
| BEC | 2 шт, 5V 3А та 5V/9V/12V 3А (вибір напруги здійснюється за допомогою перемички на платі) |
| PINIO | 2 шт, вихідна напруга 5V 1A |
| Розміри | 38*38мм |
| Монтажні отвори | 30.5*30.5мм, M3 |
